RU
x
Контактні дані

Телефон:
+38 (097)535 77 77

E-mail:
[email protected]

Адреса:
Харків

Зв'яжіться з нами
Безвідсоткова розстрочка
AutoEnterprise

Зустрічайте весну на неймовірно потужному пікапі - TOYOTA TUNDRA! Подаруйте собі автомобіль, який з легкістю підкорить як дороги, так і бездоріжжя, або обрадуйте сім'ю - адже в Tundra помістяться всі, аж до самих далеких родичів! Кращого часу для покупки не буде, адже на честь Дня Святого Валентина та Міжнародного Жіночого Дня AutoEnterprise пропонує придбати цей автомобіль в безпроцентну розстрочку: без довідки про доходи, прихованих платежів і комісійних переплат.

Умови розстрочення*
Початковий внесок від 50%. Сума, що залишилася, розділяється платежами на 12 місяців. Довідка про доходи не потрібна.

Toyota Tundra - могутній велетень, створений для підкорення бездоріжжя! У Тундрі ви зможете як підніматися над міським трафіком, відчуваючи себе справжнім королем дороги, так і, абсолютно не помічаючи проблем, проїхати по дорозі БУДЬ-ЯКОЇ якості, не відчувши навіть тряски. Цей пікап здатний на все, як і ви за його кермом. Купуйте Toyota Tundra в AutoEnterprise - тим більше, що зараз діє акція з БЕЗВІДСОТКОВОЮ РОЗСТРОЧКОЮ на рік!

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ

Цікавлять подробиці? Телефонуйте на гарячу лінію, або залиште заявку за допомогою форми зворотного зв'язку! Фахівці AutoEnterprise з радістю проконсультують Вас з питань:

  • - умов розстрочки
  • - вибору автомобіля
  • - використання зарядної мережі AutoEnterprise
  • - отримання знижок і бонусів

А також привітають Вас з зимовими та весняними святами!